Przemysław Kossakowski jest dziennikarzem i podróżnikiem, który prowadzi nietuzinkowe programy w telewizji TTV. Obecnie współtworzy nietypowy talent show pt. “Usłyszcie nas”. Od 2012 roku powstało pięć cyklów programów z udziałem Przemka Kossakowskiego: „Kossakowski szósty zmysł” , „Kossakowski Inicjacja” , „Kossakowski nieoczywiste”, ,,Kossakowski, być jak…” i ,, Kossakowski wtajemniczenie”. Podróżnik jest bardzo aktywnym w swoich mediach społecznościowych. Profil ten obserwuje ponad 450 tys. użytkowników.

Rozenek pokazała swoje najmniej korzystne zdjęcie z okresu ciąży. Po co to zrobiła?

Prywatnie jest związany z polską podróżniczką Martyną Wojciechowską. Poznali się w studiu Dzień Dobry TVN. Razem spotykali się przez dwa lata, aż potem wzięli ślub. Przemek tak samo wychowuje córkę Martyny od pierwszego związku. 

Przemek Kossakowski: metamorfoza

Na Instagramie podróżnik pochwalił się swoją niezwykłą metamorfozą. Skorzystał się z botoksu, kwasu hialuronowego i innej maści wypełniaczami. Zrobił to przy okazji promocji audycji Ekstremalna proza życia. Jego opucznięta twarz bardzo zaskoczyła jego fanów. 

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

W którym miesiącu urodziła się twoja żona, tak będzie z nią życie

Szczęściarze wśród znaków zodiaku: TOP-4

Pierwsze pierwsze spotkanie z Panem Doktorem, nie zapowiadało pięknej przyjaźni.  Zatem najpierw Pan Doktor, tak aby moja fizys nabrała ważenia gładkości nie zatraciwszy jednak przy tym szlachetnej sztuki wyrażania emocji, zaaplikował mi w kilku miejscach twarzy botoks.  Następnie w kilku innych miejscach dopełnił mnie kwasem hialuronowym, a następnie tymże kwasem powiększył mi subtelnie usta. Potem długą, cienką igłą umieścił pod skórą w obu moich policzkach nici, korygujące owal twarzy.  A kiedy to wszystko zostało już uczynione Pan Doktor pobrał ze mnie krew, ową krew odwirował, a uzyskane tą drogą osocze zaaplikował mi serią zastrzyków w twarz.  Skończyliśmy, a ja w końcu mogłem sie poczuć się piękny.   Potem ludzie którzy mnie znają mówili, że wyglądam lepiej. Że moja twarz nabrała świeżości i w ogóle zadziała się na niej jakaś trudna do uchwycenia, ale dobra zmiana. Jednak to miało dopiero nadejść a ja, po wyjściu z gabinetu byłem przytłumiony i w refleksyjnym nastroju. Pamiętam, że spojrzałem na swoje odbicie w lustrze i powiedziałem że czuję sie jakbym został uderzony, Pan Doktor wypomina mi to do dziś.  Wypomina, mimo, że nie raz go za to przepraszałem i zapewne przeproszę też dziś. Moim dzisiejszym gościem w audycji ,, Ekstremalna Proza Życia” będzie Doktor Maciej Rogala, specjalista medycyny estetycznej, z którym porozmawiam o tym dlaczego pragniemy być piękni i co to piękno dla nas oznacza. 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia