Joanna Koroniewska to znana polska aktorka. Swoją rozpoznawalność zdobyła po serialu "M jak miłość", gdzie zagrała Małgorzatę Chodakowską. W życiu prywatnym jest żoną dziennikarza Macieja Dowbora, z nim wychowuje dwóch córek: Janinę i Helenę.

Po tym, jak w świecie zaczęła się pandemia, Koroniewska razem ze swoim mężem organizowali tak zwaną "Domówkę u Dowborów". To są specjalne organizowane wywiady online, gdzie małżonkowie komunikują się z różnymi gwiazdami polskiego show-biznesu.

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie z okresu ciąży

Jakiś czas temu aktorka wypowiadała się na temat macierzyństwa. Koroniewska przyznała się, że całkiem nie myślała o tym, że kiedyś zostanie mamą.

"Miałam 30 lat i dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Wtedy wydawało mi się, że jestem tak ogromną hedonistką, że to się nie może udać. Myślałam sobie: Nie, ja nie dam rady, ja się kompletnie do tego nie nadaję! I popłakałam się ze stresu. Od 22. roku życia żyłam całkowicie sama, bez bliskiej rodziny, samostanowiłam o sobie i nagle: Ja mam się kimś zająć? To jest niemożliwe. Ale nasza natura jest piękna: wszystko przychodzi tak szybko i w tak niesamowicie naturalny sposób… Dziecko zrobiło wielkie bum w moim życiu, wywróciło je kompletnie do góry nogami: z osoby patrzącej głównie na siebie, stałam się osobą patrzącą, uważającą niemal tylko i wyłącznie na dziecko" - wyznała Koroniewska w rozmowie z Faktem.

Martyna Gliwińska pochwaliła się nową fryzurą: z takim wyglądem spodobała się każdemu

Popularne wiadomości teraz

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Siedmioletni chłopiec bohatersko uratował ojca i siostrę, których porwała woda

Na Instagramie, gdzie Koroniewską obserwują ponad 500 tysięcy osób, gwiazda opublikowała archiwalne zdjęcie z okresu ciąży. Brzuszek aktorki był dość wielki, widać, że poród tuż - tuż.

Uwielbiam patrzeć na kobiety w ciąży... nawet na siebie z tego okresu.😂😜🤰 (...)  Magiczne 9 miesięcy. Czemu aż 9? No właśnie! Bo przygotowanie do najważniejszej roli w życiu wcale nie jest takie łatwe, proste i intuicyjne, prawda @maciej_dowbor ??(...) - napisała na Instagramie. 


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia