Ta historia jest tak wzruszająca, że trudno powstrzymać się od łez i emocji, które jej towarzyszą. Choć każdy chciałby, aby to była fikcja to wydarzyło się to niestety naprawdę...

Top 3 sprawdzone rady jak dbać o hortensje

Historia 10 latka jest tak wstrząsająca, że komendant, który relacjonował całe zdarzenie nie mógł powstrzymać łez. I trudno się dziwić, bo nikt nie zasługuje na takie traktowanie. Ten chłopiec wycierpiał w domu tak wiele, że nie sposób zliczyć kary jakie dostawał.  Oprócz ciągania za uszy było to też podduszenie, okładanie po plecach, nogach i pośladkach.

Chłopiec wychowywał się w domu z mamą i jej nowym mężem, który miał problem z akceptacją dziecka. Postanowił wykorzystać go jako pomoc domową. 10 latek musiał sprzątać, obciążany był wieloma obowiązkami, a musiał spać na podłodze bez poduszki i koca.

Wielokrotnie był bity pasem. Nie mógł wtedy krzyczeć. Musiał stawać przy ścianie z rękoma do góry, a nogi miał wiązane pasem. Nie miał żadnych zabawek. Komputer był w domu tylko dlatego, że wprowadzona została nauka zdalna. Dziecko nie mogło wychodzić na dwór, czytać książek, czy oglądać telewizji.

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

W którym miesiącu urodziła się twoja żona, tak będzie z nią życie

Chłopiec bardzo dlugo wytrzymał takie traktowanie, w końcu jednak wykorzystał nieobecność dorosłych i uciekł z domu prosto na komisariat by opowiedzieć policjantom swoją historię.

Na podartą piżamę dziecko założyło dres, klapki i wybiegło szukać pomocy. 10 latek zostawił list, a słowa tam napisane tak mocno chwytają za serce, że trudno powstrzymać łzy...

Uciekłem z domu. Mamo, żałuję, że mnie urodziłaś. Ja żałuję, że z wami jestem. Do widzenia

Chłopiec kiedy dotarł do komisariatu miał na czole świeżą ranę. Był bardzo rozstrzęsiony. Bał się, że nikt mu nie uwierzy. Policjanci natychmiast zareagowali. Ojczym za znęcanie się został zatrzymany na 3 miesiące. Matka regularnie musi meldować się na komisariacie. Odebrano jej 4 letniego syna, który pozostał w domu. Chłopcy są w tym momencie zaopiekowani i nie grozi im żadne niebezpieczeństwo. Psycholog potwierdził, że wszystkie informacje, które przekazało dziecko są prawdziwe.

Mamy nadzieję, że chłopiec odzyska radość i beztroskę dzieciństwa... To co zrobił 10 latek było bardzo odważnym czynem.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia