Anna Mucha jest to znana polska aktorka, która otrzymała swoją popularność dzięki takim serialom, jak M jak miłość czy Prosto w serce. Kilka lat temu znajdowała się w związku z polskim dziennikarzem Kubą Wojewódzkim. Po czterech latach związku, one się rozstali. Ma dwóch dzieci: Stefanię i Teodora z Marcelem Sorą. Ostatnio stało wiadomo, że obok siebie Mucha ma nowego mężczyznę. Im jest polski aktor Kuba Wons.

Joanna Koroniewska pochwaliła się słodkim zdjęciem swoich córek: Janina i Helenka razem pozują na plaży

Anna Mucha pokazała się z nieudanym makijażem

Anna Mucha kilka dni temu świętowała swoje 41. urodziny. Na swój wiek aktorka wygląda bardzo zadbanie i seksownie. Dlatego jeżeli Mucha pokazuje się bez makijażu, nie jest do dla kogoś dziwnym. Gwiazda w każdym wydaniu wygląda niesamowicie!
Ale ostatnio celebrytka zaskoczyła swoich fanów. Między innymi pokazała się z roztopionym makijażem. Wynikło to z wysokiej temperatury. Cały podkład spłynął z twarzy. Na Instagramie Anna Mucha pokazała się w złym świetle.
Tak samo czytaj o tym, jak Małgorzata Kożuchowska pokazała się po treningu bez makijażu. Jakiś czas temu aktorka świetowała swoje 50. urodziny. Na swój wiek gwiazda wygląda bardzo zadbanie i pięknie. Na Insta Story celebrytka pochwaliła się nietypowym zdjęciem, gdzie jest po treningu. Zmęczona pozuje bez makijażu. Warto zauwazyć, jaką ładną i zadbaną cerę ma Kożuchowska. Wiecej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia