Joanna Koroniewska to znana polska aktorka. Swoją rozpoznawalność zdobyła po serialu "M jak miłość", gdzie zagrała Małgorzatę Chodakowską. W życiu prywatnym jest żoną dziennikarza Macieja Dowbora, z nim wychowuje dwóch córek: Janinę i Helenę. Po tym, jak w świecie zaczęła się pandemia, Koroniewska razem ze swoim mężem organizowali tak zwaną "Domówkę u Dowborów". To są specjalne organizowane wywiady online, gdzie małżonkowie komunikują się z różnymi gwiazdami polskiego show-biznesu. 

Piotr Żyła śpiewa światowy przebój. Tego trzeba posłuchać

Joanna Koroniewska pokazała swoich córki

Wcześniej w rozmowie z mediami aktorka wyznała, że kiedyś w ogóle nie myślała o dzieciach. Tylko w momencie, gdy zaszła w ciążę, zrozumiała, że następuje nowy etap w jej życiu.

Przez długi czas w ogóle nie czułam instynktu macierzyńskiego. Wydawało mi, że jestem zbyt wielką hedonistką, by się dla kogoś poświęcić. W głębi serca czułam, nawet jak już byłam w ciąży, że ja się na matkę w ogóle nie nadaję – powiedziała.

Do tej pory Koroniewska całkiem nie pokazywała swoich dzieci w social mediach. Ostatnio na Instagramie gwiazda pochwaliła się słodkim kadrem swoich córek: Janiny i Heleny. Siostry razem pozują na plaży w identycznych kostiumach kąpielowych. 

Dzisiejsza domówka porodówka przywołała trochę wspomnień.🙂😉😂 Macierzyństwo ma niewątpliwie wiele kolorów i bywa naprawdę różnie (...) - napisała Joanna Koroniewska.

Oczywiście pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów: 

Jakie Janka ma długie nogi !!! 😱 Szczęściara, Śliczne zdjęcie, Asia jesteś świetną mamą 😍.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia