Każdy wiek jest dobry na miłość. Nie ma, ani bariery wieku, ani żadnej innej przesłanki by żyć samotnie. Tak samo myślą osoby, które zgłaszają się do programu "Sanatorium miłości".

Niesamowite zjawisko na Islandii. Zdjęcie zapiera dech

Mieszkająca w Głuszycach Jadzia-tancerka w programie cieszyła się zainteresowaniem nie tylko mężczyzn, ale także kobiet. Nawiązała w programie przyjaźń z Halinką, jednak tuż po zakończeniu programu doszło między paniami do nieporozumienia i teraz nie wiadomo, która z nich ma rację, że nie utrzymuje z drugą kontaktu.

Plastrem na nieudaną przyjaźń miała być bliższ znajomość Jadzi ze Zdzisławem. Mieli się ku sobie, jednak tuż po zakończeniu programu i tutaj poszło coś nie tak... Zdzisiek postanowił wrócić do swojej dawnej miłości, a Jadzia dalej pozostała samotna, a na dodatek czuje się oszukana.

Popularne wiadomości teraz

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

"Buziaki": Izabella Krzan pokazała namiętny pocałunek ze swoim ukochanym

Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie

Nie przyjechał. Mamy kontakt tylko telefoniczny. Zaprosiłam go na urodziny, ale tłumaczył, że boi się koronawirusa i chce zaczekać na szczepienie. Dwie i pół godziny pociągiem. Dla motocyklisty to moment. Moje serce jest wolne, lecz serce Zdzisława zajęła inna

W programie Zdzisław ujął Jadzię swoją otwartością, wrażliwością i kulturą osobistą. Toczyli wiele długich rozmów o życiu.

Czułam, że on nie jest gotowy na nowy związek. Na pewno była między nami nić porozumienia, ale cóż, okazało się, że były to tylko koleżeńskie rozmowy. Nic na to nie poradzę, bo przecież do tanga trzeba dwojga. (...) Na relację ze Zdzisławem patrzę dziś tak jak na kolonijną miłość

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia