Miley Cyrus i Liam Hemsworth byli jedną z najpiekniszych par Hollywodu. Razem zawsze  wyglądali uroczo i pięknie. Dlatego, gdy wielu dowiedziało się o ich rozwodzie, byli bardzo zaskoczeni. Para spotkała się 10 lat przed podjęciem decyzji o związaniu się ze sobą w grudniu 2018 r., ale w sierpniu ogłosili rozwód.

liam hemsworth i miley cyrus

Młodsza siostra Michała Szpaka została piosenkarką. Nagrała już swój pierwszy syngiel

Dlaczego tak piękna i spektakularna para się rozpadła? Jak się okazało, jeszcze do oficjalnej informacji o zerwaniu, Myley spotykała się już z wokalistką Kaitlynn Carter. Natomiast ich romans potrwał tylko sześć tygodni.

Teraz Myley Cyrus ma już nowego partnera. Im jest Cody Simpson. Sam Liam Hemsworth postanowił nie cierpieć przez długi czas po zerwaniu z Cyrus, dlatego już w obecnych czasach możemy zobaczyć nową dziewczynę znanego aktora. 

Popularne wiadomości teraz

Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka. Wszędzie jest czysto i pięknie

Nieszczęśliwy wypadek ... Matka najechała autem na swoją 15 miesięczną córeczkę

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Meghan Markle i książę Harry mogą stracić syna

Kim jest ta piękna blondynka?

To jest 22-letnia aktorka Maddison Brown. Możemy jej poznać z takich produkcjach, jak Dynastia Strangerland. Razem z Liamem zauważono ich na jednym z ich spacerków. Były widziane na spacerze w Nowym Jorku. Młodzi ludzie trzymający się za ręce, spacerujący ulicami miasta. Uważamy, że Liam chciał pozostać niezauważony - wybrał najbardziej nietypowy strój: okulary przeciwsłoneczne, dżinsy ... Jednak fanom wciąż udało się zrobić kilka zdjęć.

Czarna linia w życiu Liama ​​minęła - rozpoczęło się nowe, interesujące życie, w którym jest miejsce na nowy romantyczny związek!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com