Polski aktor Marcin Dorociński podzielił się z fanami zdjęciem na swoim Instagram, gdzie ma podbite oko. Wszystko to się zdarzyło po wypadku na siłowni. Aktor chciał popracować nad kondycją fizyczną, a w zamiast tego otrzymał zasinienie pod okiem.

Teraz wymyślił sobie nowy pseudonim "Śliwa". Widać, że gwiazda ma dobre poczucie humoru. Pod swoim zdjęciem podpisał:

"Człowiek pójdzie na siłownię, by w zdrowym ciele był zdrowy duch, a wróci z podbitym okiem. Nie zawsze sport to zdrowie"

Popularne wiadomości teraz

Lara Gessler pokazała swoją mamę z lat 90. Magda Gessler w młodości

Horoskop przyjaźni: te pary znaków zodiaku najlepiej się dogadują. To przyjaciele na całe życie

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Meghan Markle i książę Harry mogą stracić syna

Przyznał się, że to taka sobie "pamiątka" od siłowni. Pod postem pojawiło się sporo komentarzy, niektóre się martwiły, a inne podejrzewali, że podbite oko to charakteryzacja do kolejnej roli.

"Panie Marcinie, jaka to nowa rola się szykuje? Czyli po pierwszym treningu poczułeś super moc i chciałeś zweryfikować na dzielni. Jak wygląda "ten drugi" Panie Marcinie?"

"Dance, dance, dance" wiadomo kto będzie prowadzącymi tego programu

Przypominamy, że Marcin Dorociński zagra głównego bohatera w filmie "Psy.W imię zasad" . Film do ogólnej dystrybucji trafi 17 stycznia.

Tak samo czytaj o tym, jak młodsza siostra Michała Szpaka została piosenkarką. Nagrała już swój pierwszy syngiel. Michał Szpak jest powszechnie znanym piosenkarzem w Polsce. Jego utwory słuchają wszędzie i zawsze. Poza tym, że mam przepiekny głos, potrafi odróżniać się od pozostałych gwiazd polskiego show-biznesu swoją stylizacją. Dlatego nie jest trudno poznać piosenkarza na różnych imprezach publicznych, gdzie ona często wygląda zjawiskowo. Szczegółowo o tym, czytaj tutaj.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com